Avem 149 vizitatori și nici un membru online

Link-uri Utile

Programul de Cooperare Transfrontalieră Ungaria-România 2007-2013

Programul de Cooperare Transfrontalieră Ungaria-România 2007-2013

Va invitam sa vizitati website-ul oficial al Asociatiei Comunitare Crasna Domanesti

Utilizatori
Articole
Afișări articole

Convocator proiecte de hotărâri

ROMANIA
JUDETUL SATU MARE
PRIMARIA COMUNEI MOFTIN

C O N V O C A T O R
In conformitate cu prevederile art 39, alin (1) din Legea nr 215/2001, Legea administratiei publice locale republicata cu modificarile si completarile ulterioare, se convoaca Consiliul Local Moftin in sedinta ordinara, in sala mare de sedinta la data de 23.05.2018, ora 10,00 cu urmatorul proiect al :

ORDINEI DE ZI

Proiect de hotarare privind aprobarea Contului anual de executie al Bugetului local al comunei Moftin pe anul 2017
Proiect de hotarare privind aprobarea Contului de executie, pe trimestrul I 2018, al Bugetului local al comunei Moftin
Proiect de hotarare privind aprobarea documentatiei P.U.D. pentru realizarea investitiei

„Fabrica pentru prelucrarea plantelor oleaginoase in Comuna Moftin, Judetul Satu Mare”

Proiect de hotarare privind Aniversarea Centenarului României 2018 “OAMENI SI LOCURI – COMUNA MOFTIN DE LA ÎNCEPUTUL DE SECOL XX PÂNĂ LA FĂURIREA ROMÂNIEI MARI“ , organizarea manifestărilor legate de cinstirea marelui Voievod al Românilor MIHAI VITEAZU
Proiect de hotarare privind stabilirea datei, alocarea unei sume din bugetul local, cu ocazia organizării evenimentului cultural “Întâlnirea Şvabilor din Moftinu Mare”
Proiect de hotarare privind Aniversarea Centenarului României 2018 in localitatea Domăneşti , Comuna Moftin
Diverse

Moftin, 18.05.2018

Conţinutul acestui website nu reprezintǎ în mod necesar poziţia oficialǎ a Uniunii Europene.

Primaria Moftin

Va multumim ca ati accesat www.primariamoftin.ro si speram sa gasiti utile informatiile pe care acest website le cuprinde. Folositi meniurile pentru navigare, sitemap-ul pentru a va orienta si nu ezitati sa ne contactati online sau telefonic. Navigare placuta!